Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gułów: Twierdzi, że pobili go policjanci

Utworzony przez henryk szczepanski, 7 lipca 2008 r. o 06:11
mały komet do tego artykułu konic paniskich kpin panie robercie gubisz się nawet z imieniem to robert to grzegorz . w mieszkaniu gdzie są tylko 2 pomieszczenia ma czelność opowiadać bzdury o swoim pokoju po zatym uwazny i inteligentny czytelnik przeczyta jedna ze wspułlokatorek druga kobieta to też mężatka i tak samo z dwujką dzieci która odeszła od męża i i zamieszkała z panią I nikomu nie trzeba tłumaczyć jaki dom stwożyły i kim był pan robert plus facet drugej wspułlokatorki jedynie może być żal dzieci 2 rodziny rozbite nie będe pisał dalej co się tam wyprawiało i to 2 pomieszczenia 4 dzieci gdzie one miały sie podziać brak własnego konta i jedynie co oglądały to jak ich matki .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zatym cała ta sytuacja wynikła z powodu nie spraw majątkowych tylko nazywając po imieniu przywłaszczenia cudzego mienia dekodera tv n bo czy można nazwać mieniem wspólnym jeżeli umowa jest tylko na jedną osobę i tylko ta osoba odpowiada z jej nie dotrzymanie a wiec dostałem pismo z wezwaniem do zapłaty 1200 zł lub zwrot dekodera z braku możliwości odzyskania zgłosiłem na policje . po udaniu się z patrolem w celu odbycia rozmowy o zwrocie zastalisimy tega pana bardzo agresywnego i wulgarnego sory nie cytuje człowieka zachowującego sie jak rozwcieczony goryl żucał obelgami pod adresem funkcjonariuszy i mojm żeby nie dopuscić do użycia rąk do agresji przez tego osobnika policja była zmuszona założyc mu kajdanki do czasu aż ochłonie z wściekłości to środek zapobiegawczy nie było żadnej przemocy wobec tego osobnika wszystko to co opowiedział to kpina . jeżeli pan robert nie słyszał jak funkcjonariusze się przedstawiają to może nie rozumie języka polskiego lub bardzo powarzny problem ze słuchem wspułczuje. czemu był taki agresywny to proste bał sie jeżeli odbiorę choć jedną żecz to nie będą mogli tego sprzedać a jak sie nie pracuje to wiecie. prawo jest zbyt pobłażliwe dla takich zachowań bo mając dowód w postaci umowy gdzie są numery tego użądzenia wiadomo gdzie jest to nic się nie da zrobić bo chroni takie osoby a na dodatek jeszcze taki osobnik robi z siebie gwiazde licząc że może uda mu się uzyskać odszkodowanie dziwię się że ci policjanci nie zrobili mu sprawy o to bo powini chyba zbyt dużo mają doczynienia z ludzimi pokroju roberta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do informacji czytelników nie odzyskałem dekodera pani I nie zgodziła się odać zapłaciłem kare bo powiedziała że jeżeli ja nię będe miała kasy to ty też pieniążki kture miałem a pomnik dla zmarłej cureczki wyżuciłem w błoto bo matka zapomniała że to też jej było dziecko nawet nie odwiedza. jak czytałem na forum kto ma mięke serce musi mieć twarda d*** okazałem się takim kretynem ta pani już raz odeszła po 3 latach pogodziłem się z nią żeby być z synem poprzedni kochanek co jej zostawił to kolejne dziecko. 2 lata mieszkała bez prądu w domu puste sciany teraz 2.5 roku mojej pracy w irlandi cała kasa w ten dom i wszystko tam zostało nic nie odzyskałem dlatego te kpiny na temat policji bo pieniążki się skoniczyły mąż się dowiedział to może oskarżyć policje o pobicie jeżeli już miał stere śnice a pozatym się chwalił że ma znajomego lekarza. pana roberta już nie ma jest kolejny. pozew o rozwód w sądzie pare lat za puzino głupie ale dostałem alimenty na nie swoje dziecko. ale dla mnie sprawą honoru jest płacić na własne i nie płacić na cudze i żaden sąd mnie nie zmusi do tego żebym płacił 18 lat za to że moja żona była .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani magdo czy nadal pani wierzy w te bzdury opowiedziane przez tego żekomo pokrzywdzonego z wiadomych przyczyn napisałem tylko fakty na które są 100 procentowe dowody nie zniżam się do poziomu ludzi takich jak ten opisany w tym artykule tylko fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po chaotycznie napisanym tekście wnioskuje ,że ta sprawa budzi wielkie emocje. To co Pan napisał to jakiś czeski film w roli głównej ze złymi kobietami. Niestety mimo , iż sama jestem kobietą zachowania tej Pani nie będę popierać!!! Podejrzewam ,że głównymi prowodydorami były w całym tym "show" właśnie one. Niestety ten świat jest tak dziwnie stworzony ,iż stąpają po nim głupie, puste paniusi myślące tylko o własnym czubku nosa. Szczerze współczuje wybranki i żal mi tych dzieci bo dobrego przykładu na przyszłość nie mają. Rozumiem też pana oburzenie po ukazaniu się moje wypowiedzi lecz moja sytuacja jest prawdziwa i szczerze również kierując się emocjami,złością oraz bezradnością w tym kraju postanowiłam się wypowiedzieć na temat policji. Trafiłam właśnie na to forum gdyż nie ma jakiegoś konkretnego miejsca w którym można się swobodnie wypowiedzieć a jeśli były to z niewiadomych przyczyn zostały zablokowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...